Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kariéra

 

  Schopnosť hľadať najlepšie riešenia pre klienta, chuť ponoriť sa do sveta realít a obchodu, samostatnosť a vytrvalosť. Máte tieto vlastnosti a radi by ste spojili svoju kariéru so svetom nehnuteľností? V našej realitnej kancelárii sa budete môcť oprieť o stabilné zázemie, získate optimálne podmienky na ďalší sebarozvoj - praxou, školeniami, rozhovormi s kolegami...  Tiež máte možnosť čerpať z nášho dlhoročného know-how a  nekonečného portfólia ponúkaných nehnuteľností.     Pýtate sa ako je to možné?

  Okrem  pôsobenia na slovenskom trhu, kde sa venujeme predaju, kúpe a prenájmu tiež  sprostredkúvame  výstavbu rodinných domov. Katalógových ale aj projektov na mieru. Zároveň pôsobíme na zahraničnom trhu – Dubaj, Thajsko, Zanzibar, kde klientom ponúkame investičné príležitosti a neobmedzené možnosti.

  Napíšte nám, prečo by ste sa radi stali súčasťou našej realitnej skupiny Real Estate Group4U na info@realestategroup4u.com a my sa Vám v blízkej dobe ozveme.

Napíšte nám