Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby k projektom

 

Pozemok

Pozemok

V už existujúcej zástavbe alebo radšej na samote? Rovinatý alebo vo svahu, orientovaný na juh alebo skôr na juho-západ? Ak nemáte pozemok na výstavbu domu, pomôžeme vám nájsť parcelu podľa vašich predstáv. Samozrejmosťou je preverenie možností využitia pozemku v zmysle platného územného plánu a  preverenie existencie inžinierskych sietí na pozemku.

Projekt

Projekt

Vyberte si z našej ponuky projektov domov na kľúč - desiatky hotových návrhov s rozličnými dispozičnými riešeniami a variantami. Od low costových domov pre mladé páry cez rekreačné stavby pre ideálny relax až po ultra luxusné vily pre neobmedzené rozpočty. Nenašli ste projekt podľa vašich predstáv? Nevadí... Naši architekti, vám ho radi navrhnú na mieru.

Financovanie

Financovanie

Počas výstavby domu vás budeme sprevádzať procesom financovania od žiadosti až po čerpanie. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšieho poskytovateľa hypotéky a jej nastavením: od dĺžky cez výšku splátky až po fixáciu.

Povolenie

Povolenie

Úrady, ach, tie úrady. Ak sa rozhodnete pre výstavbu domu s našou realitnou kanceláriou, postaráme sa o komunikáciu s príslušnými úradmi. Aby ste stavebné povolenie držali v rukách bez nutnosti osobnej prítomnosti pri nie krátkom zozname byrokratických úkonoch.

Realizácia stavby

Realizácia stavby

Projekt hotový, stavebné povolenie získané, už len stavať. Vďaka širokému výberu stavebných materiálov si môžete vybrať stavbu murovanú, montovanú alebo modulárnu. Chcete tehlu, tvárnice, drevo či betónový monolit - systémom z Veloxu? Zabezpečíme pre Vás celý proces výstavby domu. Tak, aby ste absolvovali  len návštevný deň a užívali si radosť z napredovania stavby.

Kolaudácia

Kolaudácia

Aby bolo všetko v súlade s platnou legislatívou, pred nasťahovaním musí byť dom skolaudovaný. Získajte čas navyše na zariaďovanie nového bývania a samotné sťahovanie. Získanie kolaudačného povolenia a komunikáciu s úradmi zabezpečíme tiež my.

Odovzdanie stavby

Odovzdanie stavby

Je váš nový dom skolaudovaný? Pripravte sa na sťahovanie. Pred tým však ešte spoločne absolvujeme milú povinnosť – odovzdáme vám stavbu do užívania. Ak odhalíte prípadné nedostatky, postaráme sa, aby ich zhotoviteľ odstránil. A teraz už len bývať.