Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby REG4U

 

Individuálny prístup

Individuálny prístup

Hľadanie nového domova, výstavba domu na vlastnom pozemku, investícia do apartmánu v Dubaji, kúpa vily na Kapverdách. Hoci každý hľadá niečo iné, my vždy hľadáme to isté: najlepšie riešenie pre nášho klienta. 

Odbornosť

Odbornosť

Neustále vzdelávanie a dlhoročná prax nám dovoľujú rozumieť trhu s nehnuteľnosťami. A tiež nájsť ideálne riešenie pre vás. Svoje skúsenosti využívame vo váš prospech pri kúpe, predaji, prenájme či výstavbe nehnuteľnosti.

Profesionalita

Profesionalita

Či predávame penthaus v Dubaji alebo drevenicu v Hornej Marikovej, nasadenie a servis máme vždy rovnako vysoké. K očakávaným výsledkom používame tiež kvalitnú inzerciu, propagáciu na inzertných portáloch a pomoc profesionálov.

Exkluzivita

Exkluzivita

Exkluzívna spolupráca dokáže priniesť klientom výhody: od kvalitného servisu na mieru cez rýchlejší predaj až po výhodnejšiu cenu. V našej realitnej kancelárii preto môžete využiť benefity exkluzívnej spolupráce vo váš prospech.

Predaj, kúpa, prenájom, výstavba

Predaj, kúpa, prenájom, výstavba

U nás nájdete všetky služby pod jednou strechou. Pomôžeme vám s predajom, kúpou, prenájmom či výstavbou vašej nehnuteľnosti tiež s jej financovaním. Samozrejmosťou je služba agenta kupujúceho či právne poradenstvo. Doma aj v zahraničí.

Zahraničné investičné nehnuteľnosti

Zahraničné investičné nehnuteľnosti

Apartmány v Dubaji či na Kapverdách, vily na Zanzibare, bungalov v Thajsku. Ak vás láka investovať v zahraničí, pomôžeme vám s kúpou nehnuteľnosti, jej prípadným prenájmom, hypotekárnym servisom, zabezpečíme pre vás tiež víza, právne a bankové poradenstvo. 

Právne poradenstvo

Právne poradenstvo

Môcť sa oprieť o zákon a poznať prípadné riziká vopred. Pri kúpe, predaji aj prenájme nehnuteľnosti si vďaka službám nášho interného právnika užijete pocit legislatívnej istoty.

Financovanie

Financovanie

Ktorá banka má pre mňa najvýhodnejšiu hypotéku? Na koľko rokov si ju mám fixnúť? A vôbec, mám si ju fixnúť? Náš hypotekárny špecialista vám pomôže s výberom najvhodnejšieho financovania nehnuteľnosti.

Pridaná hodnota

Pridaná hodnota

Radi sa podelíme o naše know-how a kontakty. Zabezpečíme pre vás všetko od preverenia pozemku ku návrhu a vizualizácie nehnuteľnosti cez znalecký posudok a vypracovanie geometrického plánu až po pomoc s vybavením stavebného povolenia, dotácií či certifikátov ku výstavbe rodinných domov.