Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Služby REG4U v zahraničí 

Hľadáte útočisko pred zimou v teple alebo chcete investovať do nehnuteľnosti v zahraničí? Spolu nájdeme najlepší spôsob, ako splniť vaše predstavy a nájsť apartmán či vilu vašich snov. Zabezpečíme aj následný predaj alebo prenájom s garantovaným ročným výnosom.

 


 

Individuálny prístup

Individuálny prístup

Láka vás luxusná vila v Thajsku, malý bungalov na Zanzibare alebo túžite prenajímať apartmán v Dubaji turistom? Spolu vždy nájdeme ten najlepší spôsob, ako si splniť svoje predstavy.

Predaj

Predaj

Penthausy, apartmány, bungalovy, vila domy. Nech už vyzerá váš zahraničný domov či investičná príležitosť akokoľvek, nájdeme pre vás vhodnú nehnuteľnosť. Zároveň zabezpečíme aj následný predaj či prenájom.

Prenájom

Prenájom

Chcete prenajať nehnuteľnosť v zahraničí, neviete však ako a komu? Nájdeme nájomníka do vášho bungalovu v Thajsku i apartmánu v Dubaji, či na Kapverdách. Krátkodobý alebo dlhodobý prenájom - ako sa rozhodnete. Súčasťou je i garantovaný ročný výnos.

Financovanie

Financovanie

Prieskum trhu s hypotekárnymi úvermi, hľadanie najvhodnejšieho riešenia, nastavenie hypotéky - od jej dĺžky cez výšku splátky až po fixáciu. Naša realitná kancelária vám pomôže nastaviť najvýhodnejšie financovanie kúpy nehnuteľnosti aj v zahraničnej banke. Samozrejmosťou je možnosť platby v kryptomenách či v hotovosti.

Právny servis

Právny servis

Iný štát, iné zákony. Predávať, kupovať či prenajímať nehnuteľnosť prináša bez znalosti miestnej legislatívy isté nástrahy. Pomôžeme vám získať prehľad v oceáne nových pravidiel so znalosťou legislatívy v Thajsku, Dubaji, Kapverdách aj na Zanzibare.

Pridaná hodnota

Pridaná hodnota

Je lepšie kúpiť nehnuteľnosť ako fyzická alebo ako právnická osoba? Hypotékou alebo v hotovosti? Ktorú banku si v zahraničí zvoliť a ako v nej založiť účet? Pri kupovaní nehnuteľnosti vám pomôžeme aj s týmto. Spoľahnúť sa na nás môžete aj pri spoznávaní podnikateľského prostredia alebo získavaní investičných víz. 

Krajiny kde pôsobíme