Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

PEKNÝ POZEMOK PRE RODINNÝ DOM - PÚCHOV - 1012 m2

Interné ID: 12405626
Ulica: Vieska-Bezdedov
Obec: Beluša
Okres: Púchov
Kraj: Trenčiansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
Iné:
124 440 €
Cena pozemku 1012 m2

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária REG4U Vám ponúka exkluzívne na predaj pozemok v meste Púchov, v  katastri mestskej časti  Vieska-Bezdedov s výmerou 1012 m2, v zastavanom území obce. 

Pozemok so šírkou cca 17 m v zadnej časti lemuje Bezdedovský potok. Vstup možný z 2 strán - z miestnej, asfaltovej komunikácie a z bočnej ulice. 

V dosahu IS: elektrina, plyn, verejný vodovod a kanalizácia. 

Nachádza v slepej, tichej ulici, mimo hlavnej cesty, 3 km cesty autom do centra mesta. 

Na ilustráciu Vám vo fotogalérii ponúkame fotozákres rodinného domu osadeného na predmetnej parcele, ktorého výstavbu Vám vieme zabezpečiť.

Lokalita v údolí Bielej vody, na pomedzí Javorníkov a Bielych Karpát je vyhľadávaná pre horskú cyklistiku, motokros, turistiku, neďaleko sa nachádza vodná nádrž Ihrišské rybníky.   

Možnosti v okolí mesta Púchov nájdete na tomto linku.

Cena pozemku: 124 440.-€


V REG4U vybavíme za Vás:

  • právne a finančné služby 
  • zmluvy
  • kataster
  • výstavbu rodinného domu

Ponuku nájdete na stránke: realestategroup4u.sk, ID 12405626.

Call centrum: 0911 175 510.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
1012 m2
Plocha pozemku:
1012 m2
El. napätie:
230V
Parkovanie:
vlastné vyhradené
Voda:
verejný vodovod
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
Verejná kanalizácia
Plyn:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

 

  S myšlienkou stať sa realitnou maklérkou som sa pohrávala už dlhšiu dobu. Preto, keď prišla ponuka pôsobiť v tíme Real Estate Group4U, neváhala som ju využiť. Dnes môžem povedať, že to bolo dobré rozhodnutie. 

  K uskutočneniu mojej vízie ma priviedla najmä snaha uplatniť svoje dlhoročné skúsenosti v práci s ľuďmi. Motivuje ma hlavne možnosť dosiahnuť spokojnosť pri uplatňovaní ich potrieb. Vždy sa riadim rovnakými princípmi - etickým kódexom a overenými pracovnými postupmi. Svoju profesionalitu a odbornosť zdokonaľujem pravidelným vzdelávaním sa. Naviac, je príjemné pracovať v tíme so špecialistami, na ktorých sa môžem obrátiť. Vždy vieme spoločne poskytnúť kreatívny a profesionálny prístup, nech už sú požiadavky našich klientov akékoľvek náročné.

  Som rada, že aj ja, môžem svojou prácou prispievať k zvýšeniu dôvery a prestíže profesie realitného makléra a realitnej kancelárie ako takej.   

                                     „Všetko je spojené so všetkým“

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti