Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 
Ing. Jana Sýkorová

Ing. Jana Sýkorová

konateľ, CEO

  • narks

     V obchode pôsobím už od roku 2002. Ako manažérka a majiteľka firmy som sa počas svojej kariéry denne stretávala s prácou s ľuďmi i nehnuteľnosťami. Napokon som sa v roku 2017 rozhodla spojiť obe oblasti - personálnu aj realitnú do mojej hlavnej a zároveň jedinej činnosti. Založila som realitnú kanceláriu. 

   Teší ma, že v Real Estate Group4U si smiem sama vyberať kvalitných ľudí, ktorým dôverujem. Práve vzájomná dôvera mi, spolu s mojím tímom a obchodnými partnermi, umožňuje ponúkať klientom komplexné riešenia, s ktorými sú spokojní. Od hľadania, predaja či prenájmu nehnuteľností na Slovensku aj v zahraničí, cez financovanie, právny a konzultačný servis až po výstavbu vysnívaného domu. Kvalita, komplexnosť a spokojnosť - tým sa riadim pri svojej práci.

Kontaktujte ma

Certifikáty a ocenenia

Moje referencie

PREDANÉ - RODINNÝ DOM VHODNÝ NA REKREAČNÉ ÚČELY - HORNÁ MARIKOVÁ
142 m2 | Rodinný dom | Horná Mariková


So službami realitnej kancelárie Real Estate Group4U sme boli pri kúpe našej víkendovej chalupy maximálne spokojní. Oceňovali sme hlavne profesionálny prístup, rýchle jednanie, pravidelnú informovanosť počas celého procesu kúpy nehnuteľnosti o absolvovaných, ako aj nasledujúcich úkonoch a v neposlednom rade široký balík služieb, ktorý umožňuje klientovi kúpu/ predaj nehnuteľnosti "na kľúč", bez zbytočných starostí. Služby tejto RK rozhodne odporúčam a za nás môžem povedať, že ich do budúcna určite ešte využijeme. Zuzana a Andrej
PREDAJ: 2 iz byt Nová Dubnica - ul. Janka Kráľa
59 m2 | 2-izbový byt | Nová Dubnica

Chcem sa poďakovať realitnej kancelárii REG4U za profesionálny prístup k predaju nehnuteľnosti po mojej mame v Novej Dubnici. Veľká vďaka patrí realitnej maklérke, ktorá ma od prvého stretnutia, podpisu zmluvy až po prepis bytu na nového majiteľa informovala o každom kroku, vďaka čomu som byt predala v krátkom čase. Ani na moment som neoľutovala spoluprácu s touto maklérkou a keď sa niekto opýta, či viem o spoľahlivej RK, viem presne koho odporučím. Ešte raz veľká vďaka. Jarmila M.